Czy grozi Nam spadek....?

Tytułowe pytanie ma jak najbardziej uzasadnienie. Tak grozi NAM  spadek z ekstraligi. Co musi się stać?

Otóż naszemu zespołowi pozostały do rozegrania 2 mecze,natomiast Agrykoli 3 spotkania. Jest jeden wariant,który nam zagraża.  Agrykola wygrywa wszystkie 3 mecze do końca ligi,ale z Nami musi wygrać 1-0 lub większą różnicą bramek.

Przy wyniku 2-1 i wyższym ale z róznicą 1gola mamy bezpośrednie mecze lepsze,a punktów po 16 zakładając ,że w ostatniej kolejce ponosimy również porażkę z Legią..

Oczywiście zainteresowane są również Semp i Znicz. Bardzo trudny terminarz ma Ursynów, bo lekko z Legią i Escolą na pewno nie będzie. Znicz natomiast będzie walczył z Polonią i Agrykolą i w razie naszego niepowodzenia bardzo mocno w ostatniej kolejce będziemy ściskać kciuki za Pruszkowian.Pewne jest tylko jedno : Brwinów skończy za Nami

Niemniej jednak wszystko mamy we własnych nogach i głowach.Już w sobotę kluczowy mecz dla naszej drużyny. W Warszawie na Agrykoli o 11.00