Seniorzy Akcji pokonani !

• W dzisiejszym,pierwszym w historii sparingu z drużyną seniorów zespół Broni 2000 pokonał po bardzo dobrej,dojrzałej i ułożonej grze zespół Akcji Jastrzębia występującej na co dzień w A-klasie. To był kolejny dobry mecz w wykonaniu Kionków,którzy nie przestraszyli się ekipy seniorskiej. Nie było widać żadnej róznicy że graja juniorzy ze starymi wyjadaczami. Pierwsze półgodziny to wyrównany mecz,obie ekipy stworzyły po 3-4 dobre okazje do zdobycia gola ale piłka nie wpadła do żadnej z bramek. W jednym przypadku goście trzy razy wybijali piłkę z linii bramkowej,zabrakło Nam w tej akcji szczęścia i precyzyjnego , mocnego strzału. Ale już następna,piąta nasza akcja przyniosła prowadzenie a piłkę w siatce z najbliższej odległości po strzale głową i zamieszaniu pod bramka rywali umieścił Wiktor Żurek. 5 minut później goście wykonywali rzut rożny i po przechwycie nasi chłopcy a w zasadzie Kamil Kumoch wyprowadził zabójczą kontrę. Dograne w pole karne mocne dośrodkowanie po ziemi trafiło w nogę próbującego zażegnać niebezpieczeństwo stopera Akcji Jastrzębia...byłego zawodnika Broni Radosława Senatora i piłka wpadła do bramki pod poprzeczką. Jeszcze lepiej zaczęła się druga odsłona. Już pierwsza akcja przynosi Nam bramkę a na listę strzelców ponownie wpisuje się Wiktor Żurek. Długo nie cieszymy się z tak wysokiego prowadzenia, bo 5 minut później po rzucie wolnym wykonywanym z odległości 20 metrów i nie pewnej interwencji naszego bramkarza Dominika goście zmniejszają rozmiary porażki. Po stracie tej bramki zgubiliśmy płynność grania, nic się nie klei gra, a goście dążą do zdobycia kolejnej bramki. Udaję im się im to 7 minut poźniej.Po rzucie rożnym i zamieszaniu podbramkowym tracimy kolejnego gola. Za miękko zagraliśmy w tej sytuacji, nie znalazł się nikt kto wybiłby piłkę na uwolnienie. Po kolejnych 7 minutach udaje się Broniarzom strzelić czwartą bramkę. Kapitalna akcja od skrzydła Krystiana Jakubczyka dogranie do nadbiegającego Konrada Stańczyka i możemy się cieszyć z kolejnego gola. Po tym golu goście juz nam nie zagrozili. Odnosimy trzecie zwycięstwo w grach sparingowych i to na pewno cieszy, gra nie jest zła, w dalszym ciągu posiadamy wysoki procent skuteczności, dziś jedynym mankamentem była łatwość i brak zdecydowania przy straconych golach.

POPRZECZKA IDZIE W GÓRĘ Kolejnym naszym sparingpartnerem prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będzie tym razem lider A-klasy!!! Drużyna z aspiracjami na grę w lidze Okręgowej ZAMŁYNIE RADOM. Wstępnie tuż po naszym meczu zostało to ustalone przez obu trenerów. O szczegółach oczywiście poinformujemy na naszej stronie.