Wygrana z Centrum 99

Wysokie zwycięstwo odnieśli podopieczni Marcina Krzoska w swoim drugim sparingu.Pokonali zdecydowanie starszych kolegów z Centrum Radom 6-2.

Pierwsze 20 minut to kapitalna gra naszego zespołu uwieńczona strzeleniem trzech goli. A bramka Łukasza Hebdy na 3-0 "stadiony świata". Po tym okresie zespół gospodarzy zmniejsza wynik na 1-3 po gapiostwie naszej drużyny przy rzucie rożnym i w naszej grze wkrada się chaos,jesteśmy niedokładni, nie może zawiązać żadnej akcji. Przez te 10 minut to Centrum jest lepsze,gra agresywniej.Po tym okresie odnajdujemy swój rytm gry i podwyższamy wynik za sprawą Wiktora Żurka na 4-1 po solowej jego akcji. Tuż przed przerwą tracimy gola z rzutu karnego i do przerwy wynik brzmi 4-2 na naszą korzyść. Zaraz po przerwie mamy dwie doskonałe sytuacje ale marnują je Gregor i Karol.Po kilku minutach juz jesteśmy skuteczni, w pięć minut rozstrzygamy wynik. Na 5-2 strzela Drągu a za moment po fenomenalnej akcji całego zespołu Karol ustala wynik na 6-2. W tym momencie praktycznie mecz się kończy, bo "Centralni" nie wykazywali większej ochoty do gry, My niepodzielnie panujemy na boisku i w tym momencie zamiast pograć spokojnie, ułożyć grę to niepotrzebnie szarpiemy się,kombinujemy, jesteśmy niedokładni ai zdarzają się dwa poważne błędy w obronie ale Kędziu zażegnuje niebezpieczeństwo w sytuacjach 1x1. Nie mniej jednak to był dobry mecz w wykonaniu chłopaków. Już coraz więcej jest okresów naszej dobrej,przemyślanej gry no i zadziwia na plus skuteczność. Miejmy nadzieję ,że chłopaki utrzymają ją do rozgrywek ligowych.