Zmiany w opłatach

UWAGA !!!

W związku ze zgłaszanym przez rodziców problemem odnośnie finansowania meczów wyjazdowych w Lidze Okręgowej zespołu Broni 2, informujemy co zostało postanowione w porozumieniu z trenerem .

1# Na każdy wyjazdowy mecz, bez znaczenia czy jest to Ekstraliga czy okręgówka, każdy chłopiec zabiera 10 zł i wpłaca do kierownika Jacka lub trenera prze wejściem do busa, aby uzbierać pulę na finansowanie transportu dla BRONI 2 tak aby koszty równomiernie rozkładały się na wszystkich

wszak jesteśmy

JEDNYM ZESPOŁEM , JEDNĄ DRUŻYNĄ.

Postanowienia te obowiązują już od najbliższego wyjazdowego meczu z Polonią w Warszawie.

2# Uwaga!!! Chłopcy, którzy powoływani są w dany weekend do obu zespołów wnoszą tylko JEDNĄ opłatę

3# Uwaga !!! Chłopcy, którzy dowożeni są przez rodziców na mecze w Klasie Okręgowej nie ponoszą kosztów w danym dniu.